Курьер - всеукраинская интернет-газета
28 июня 2014, 08:25.Ветер странствий

Як не переплатити. Від чого залежить вартість переїзду на ПМЖ до Італії

Тільки уявіть, що усі ваші меблі, які тільки є в будинку, потрібно зібрати в одну купу і відправити все це добро за кордон. Наприклад, до Італії. "Навіщо?", запитаєте ви. Для того, щоб розібратися, яка вартість переїзду на постійне місце проживання. Хто зна, раптом ви захочете переїхати? І тоді інформація, скільки коштує авіадоставка вантажів за кордон, вам неабияк знадобиться.

Для того, щоб якісно перевезти речі за кордон, краще всього звернутися до професіоналів. Вони все зроблять "під ключ". Просто прийдуть, оцінять - зважать, порахують вартість розбирання, транспортування, складання, разом з вами складуть оптимальний маршрут і в результаті визначать саму вартість переїзду на ПМЖ за кордон.

Від чого залежить вартість переїзду на ПМЖ за кордон?

На вартість переїзду впливають багато факторів. У першу чергу це величина багажу. Згадайте, як ви збираєтеся у відпустку на тиждень, або просто у вихідні на пікнік: скільки всього хочеться взяти з собою! А що говорити, коли подорож - не просто в іншу країну, а назавжди? Взяти хочеться практично все.

Вартість переїзду на ПМЖ до Італії

Спочатку варто розділити речі на дві половини: одну категорично беремо з собою, другу можемо залишити. Звичайно, можна взяти з собою шафи, пральну машинку, холодильник, п'ять тюків особистих речей... Але щоб перевезти все це, вам доведеться розщедритися приблизно на 2,5-3 тисячі євро. Саме стільки коштуватиме перевезення речей автомобільним транспортом. Звичайно, варто задуматися над покупкою всього цього вже на місці. Якщо ви не перевозите антикваріат, можливо, навіть дешевше буде.

Ще, звичайно, можна використовувати авіаперевезення. Скористатись послугами фірм, що займаються авіадоставкою вантажів за кордон. Швидке транспортування обійдеться приблизно в 3-4 долара за кілограм. Чим більший вантаж, тим, звичайно ж, дешевше обійдеться.

Перевезення особистих речей повітряним шляхом передбачає деякі обмеження на перевезення. Міжнародні габаритні норми дозволяють перевозити вантаж, не важче 20 кг за одиницю багажу, і висотою не вище 0,8 метрів. У такі умови не потрапляє, наприклад, холодильник, з ним доведеться розпрощатись. Краще продайте його задешево тут, а на місці новий купите.

Для того, щоб вам доставили ваш багаж прямо до дверей, треба просто вказати мувінговій компанії повний список речей, свою адресу та контакти людини, яка буде приймати речі.

Якщо ж у вас не так багато речей, то можна самостійно зустріти їх в аеропорту призначення. Викликати вантажне таксі до будинку, якщо багажу не так вже й багато - зовсім не проблема.

Від чого залежить вартість переїзду на ПМП за кордон:

1) Габарити багажу (вага, висота, об'єм і т.д.). Чим більше, тим дорожче;

2) Спосіб доставки багажу (автомобільним, авіаційним або морським транспортом);

3) Відстань, яку треба подолати до нового місця постійного проживання;

4) Метод доставки багажу. Можна доставити багаж тільки від одного аеропорту до іншого, або від літака до дверей будинку. Або ж від одного дому до виходу іншого.

У будь-якому разі, вам вирішувати, як саме перевезти свої речі до Італії. Якщо ви, звісно ж, вирішите змінити країну проживання.28 июня 2014, 08:25.Автор: Просмотров: 1465Ветер странствий
Оценка статьи: +0 Нра! :)НЕ нра! :( -0
comments powered by Disqus