Курьер - всеукраинская интернет-газета
Курьер Курьерыч26 апреля 2002, 20:41.Украина: Выборы

«наша україна», бюті, спу і кпу підписали політичну декларацію


     Блок `Наша Україна`, Блок Юлії Тимошенко, Соцпартія і Компартія України декларують готовність `спільними зусиллями найближчим часом` реформувати виборчу систему, упровадивши пропорційну систему виборів до Верховної Ради, а також `створити механізми, які забезпечили б відповідальність політичної конфігурації парламенту й уряду шляхом формування Кабміну парламентською більшістю`, повідомляє Інтерфакс-Україна.
     Про це зазначено в політичній декларації, підписаній в четвер, 25 квітня, представниками чотирьох політичних сил, повідомляє прес-служба `Нашої України`.
     Сторони, які підписали документ, також ініціюватимуть відставку глав місцевих держадміністрацій, `які під час виборів фактично санкціонували масові порушення законодавства і фальсифікацію результатів голосування`.
     Крім того, йде мова в документі, `Наша Україна`, БЮТі, СПУ і КПУ мають намір проаналізувати роботу Центрвиборчкому на виборах-2002, ініціювати кадрові рішення за результатами цього аналізу, а також перехід до представницького способу формування ЦВК.
     Зараз основне завдання `усіх здорових сил суспільства полягає в тому, щоб не допустити перекручування результатів виборів і перетворення парламенту в декоративний орган, основна функція якого зведеться до виконання політичних замовлень правлячої верхівки`, - констатується в документі.


26 апреля 2002, 20:41.Автор: Курьер КурьерычПросмотров: 1071Украина: Выборы
Оценка статьи: +0 Нра! :)НЕ нра! :( -0
comments powered by Disqus