Курьер - всеукраинская интернет-газета
Курьер Курьерыч23 ноября 2001, 11:06.Украина: Выборы

Блок однодумців


     Саме так охарактеризував виборчий блок “За єдину Україну” керівник Дніпропетровської обласної організації Народно-демократичної партії, голова обласної координаційної ради чотирьох політичних партнерів Петро Кравченко.
     - Наші партії, - сказав він, - мають багато спільного у програмах, а в деяких областях – і певний досвід співпраці у різних сферах життя.
     Об’єднавчі процеси, що посилюються по мірі наближення виборів, природні та корисні кожній партії, а ще більше - суспільству в цілому, оскільки в перспективі ми бачимо не просту арифметичну суму наших можливостей, а нову якість роботи.
     Ми впритул наблизились до наимасштабнішого в Україні політичного проекту, відступати від якого, вважаю, не маємо права. Інакше зрадимо не лише прекрасну перспективу, але й зроблене кожною партією на сьогодні.
     Цими днями, приміром, ми зустрілися з активом обласних організацій чотирьох партій, обговорили плани на майбутнє, обмінялися досвідом. І всі водночас переконалися: нам є чого вчитися одне в одного. Кожна партія має свої привабливі риси, конкретні напрацювання. Об’єднавши зусилля, ми спроможні забезпечити якісно новий рівень роботи. Обласна координаційна рада майбутнього виборчого блоку «За єдину Україну», до складу якої увійшли по три представники від кожної з чотирьох партій, уже зараз бачить перспективи цього блоку в нашому регіоні.
     Найоптимальніша конфігурація політичних сил вимальовується у нашому регіоні з утворенням блоку «За єдину Україну».
     Тому й прагнемо зробити все, аби він відбувся. Став основою не лише парламентської більшості, але й партії, яка реалізує ідею «За єдину Україну» через цінності: «Людина. Родина. Добробут. Україна».
     І саме тому згадуємо не лише світлі сторінки політичної історії, а й прикрі, гіркі.
     Згадаємо, наприклад, нелегке випробування «Громадою»? На минулих виборах члени НДП не побігли масово до цієї партії. Однак і подолати методи, якими користувалась «Громада», не змогли. На попередніх парламентських виборах брудні політичні технології взяли, на жаль, своє. «Громада» зуміла настільки вплинути на результати голосування в області, що це забезпечило подолання 4-відсоткового бар`єру силами Дніпропетровщини у масштабах України!
     Ми не маємо права забути цей жорстокий урок.
     І нині, коли вже начебто самим перебігом подій розставлено всі акценти, коли Павло Лазаренко далеко від України, варто пам`ятати: до влади хтось і сьогодні простягає нечисті руки.
     Як зробити, щоб простягали, та не дотяглися?
     Брудним грошам і технологіям проведення передвиборної кампанії необхідно протиставити чесну роботу, про яку несоромно доповісти людям сьогодні і про яку несоромно буде згадувати завтра.
     Спільно з партнерами по блоку «За єдину Україну» ми налаштовані провести вибори до рад усіх рівнів з почуттям власної гідності та повагою до гідності кожного виборця.
    
     Дніпропетровський прес-центр


23 ноября 2001, 11:06.Автор: Курьер КурьерычПросмотров: 550Украина: Выборы
Оценка статьи: +0 Нра! :)НЕ нра! :( -0
comments powered by Disqus