Курьер - всеукраинская интернет-газета
Курьер Курьерыч29 ноября 2001, 11:26.Региональная хроника

Зустріч з генконсулом росії


     За ініціативою голови Івано-Франківського обласного відділення Партії Регіонів Ігоря Зварича ряд членів політради обласної організації мали зустріч з Генеральним консулом Російської Федерації у Львові Миколою Михайловичем М’ясоєдовим, який перебував на Івано-Франківщині з робочою поїздкою.
     Як повідомляє представник прес-центру Партії Регіонів в області Микола Криконюк, увага високого гостя до регіону пов’язана із вирішенням проблем у діяльності спільного українсько-російського підприємства `Лукор`, створеного на базі деяких виробництв концерну `Оріана`. Генконсул відвідав цехи, цікавився умовами праці робітників, із задоволенням констатував, що українсько-російська співпраця на `Оріані` дала можливість задіяти понад сім тисяч робочих місць.
     За значний особистий внесок у зміцнення дружби між українським і російським народами пан М’ясоєдов вручив лист-подяку голови комітету Державної Думи Росії з питань СНД Бориса Пастухова члену ради Івано-Франківського обласного відділення Партії Регіонів Миколі Мар’яновському.


29 ноября 2001, 11:26.Автор: Курьер КурьерычПросмотров: 552Региональная хроника
Оценка статьи: +0 Нра! :)НЕ нра! :( -0
comments powered by Disqus