Курьер - всеукраинская интернет-газета
Курьер Курьерыч13 июля 2001, 15:08.Региональная хроника

Вчинено напад на ще одного українського журналіста


     У Луцьку скоєно замах на життя відомого журналіста, президента луцької телекомпанії `Аверс` Олега Величка. На нього напали двоє невідомих, Величко зазнав множинних травм голови, в нього зламано кілька ребер.
    
     Напад стався в четвер вночі в під`їзді житлового будинку, де живе журналіст. Президент луцького ВАТ `Корпорація `Аверс` Олег Величко зазнав важких тілесних ушкоджень внаслідок нападу на нього біля власного будинку.
     Очолювана ним корпорація представляє комплекс комерційних структур, куди входять телекомпанія `Аверс`, газети `Аверс-Пресс`, `Луцький ярмарок`. Корпорація також надає послуги кабельного телебачення, а фірма `Аверс-бровар` випускає пиво. Крім того, є бар і магазин.
     За словами лікаря відділення термінової хірургії Луцької міської клінічної лікарні Олександра Ковальчука, стан Величка оцінюється як задовільний. При його обстеженні лікарі виявили струс мозку, переломи двох ребер, ударне пораннення руки в районі ліктьового суглоба. Життя журналіста в безпеці.
     Як повідомляє Інтерфакс-Україна, луцькі правоохоронці розглядають версію нападу, пов`язану з його журналістською діяльністю.
     За словами начальника Луцького міськвідділу внутрішніх справ Сергія Швачки, поки відпрацьовуються дві версії інциденту: напад у зв`язку з професійною діяльністю і спроба пограбування. О. Величко мав при собі 1,3 тисячі гривень на відрядження.
     Власне про напад у чергове відділення міліції повідомили лікарі Луцької міської клінічної лікарні.
     Пошук по гарячих слідах не приніс результатів. Безуспішним виявився і поквартирний обхід. Зараз правоохоронці відпрацьовують так званий `підзвітний контингент`.
     Як повідомляв Кореспондент.net, у четвер Координатор допомоги країнам колишнього СРСР у державному департаменті США Вільям Тейлор заявив, що Вашингтон може скоротити фінансову допомогу Україні через повільне просування реформ і в зв`язку з убивствами двох журналістів - Георгія Гонгадзе й Ігоря Александрова.
     На прес-конференції в Києві він повідомив, що на початку тижня підкомітет конгресу США проголосував за скорочення допомоги Україні в майбутньому році.
     Він закликав українські власті дотримуватися закону й провести розслідування вбивств Гонгадзе й Александрова.


13 июля 2001, 15:08.Автор: Курьер КурьерычПросмотров: 715Региональная хроника
Оценка статьи: +0 Нра! :)НЕ нра! :( -0
comments powered by Disqus