Курьер - всеукраинская интернет-газета
Курьер Курьерыч23 ноября 2001, 11:03.Региональная хроника

Молоді – основна увага


     Днями відбулася конференція Київської обласної організації Спілка молоді регіонів. Одним з ключових питань порядку денного було висунення делегатів на всеукраїнський з`їзд СМР.
     Голова Київського обласного відділення Партії Регіонів Юрій Ляшенко зазначив, що керівництво організації приділяє роботі з молоддю максимум уваги, оскільки саме від неї залежить майбутнє держави. Спілка має свої осередки практично в усіх районах і містах Київщини. А найактивнішими з них є Переяслав-Хмельницький та Ірпінь.
     Завзятий та ініціативний актив Спілки, який очолює студентка магістратури Академії Державної податкової служби України Юлія Шапочка, постійно працює над вдосконаленням організаційної та громадсько-політичної роботи.
     Скажімо, члени обласної `молодіжки` взяли активну участь у святкуванні Міжнародного дня студентів. Спільно із студентським профкомом і парламентом та за підтримки обласної організації Партії Регіонів було проведено гру `Слабка ланка`, в якій взяли участь представники всіх факультетів Академії ДПС України.
     Як повідомила керівник прес-служби Київської обласної організації Партії Регіонів Світлана Остапа, загалом цими заходами було охоплено близько двох тисяч студентів.


23 ноября 2001, 11:03.Автор: Курьер КурьерычПросмотров: 547Региональная хроника
Оценка статьи: +0 Нра! :)НЕ нра! :( -0
comments powered by Disqus