Курьер - всеукраинская интернет-газета
Курьер Курьерыч25 августа 2001, 12:29.Региональная хроника

Доброчинство живе у генах нашого народу


    Повноцінно відпочити цього літа вдалося багатьом маленьким жителям області. Про це попіклувалася не лише місцева влада. Велику увагу даній проблемі приділило керівництво обласної організації Партії Регіонів, яке очолює депутат облради, директор ВАТ “Укрграфіт” Борис Петров.
    Це акціонерне товариство має власний дитячий оздоровчий табір “Орлятко”, розташований у мальовничій місцині – Великому Лузі. Протягом серпня тут відпочинуть і наберуться сил перед новим навчальним роком сто школярів із Запорізького району. Це насамперед – діти з малозабезпечених і багатодітних сімей, а також – діти-сироти. Усім їм “Укрграфіт” виділив безкоштовні путівки.
    Несподіваний подарунок від Партії Регіонів отримали днями й медики Вільнянської районної лікарні. Новенька “Таврія” з”явилась у дворі лікарні завдяки зусиллям керівника ТОВ “Ремшляхбуд” Олександра Киркова, який очолює Вільнянську районну організацію Партії Регіонів.
    Вирішено, що автомобіль отримає постійну прописку в амбулаторії села Михайлівка. Адже на цій дільниці чотирнадцять населених пунктів, обслуговувати які без транспорту було надзвичайно складно.
    
    Декларацію про спільні дії підписано між Запорізькими обласними організаціями Партії Регіонів, НДП, АПУ й “Трудової України”. Церемонія проходила за участі голови обласної державної адміністрації Євгена Карташова.
     Керівник області вкотре наголосив, що позитивно ставиться до тенденції об’єднання партій і рухів в українській політиці. І підписана в Запоріжжі декларація – яскраве свідчення того, що прогресивні паростки нового політичного світогляду зміцнюються саме на регіональному рівні.


25 августа 2001, 12:29.Автор: Курьер КурьерычПросмотров: 864Региональная хроника
Оценка статьи: +0 Нра! :)НЕ нра! :( -0
comments powered by Disqus