Курьер - всеукраинская интернет-газета
Курьер Курьерыч25 августа 2001, 12:31.Региональная хроника

Діти потребують постійної уваги


     Середина й кінець літа у Вінниці виявилися багатими на добрі справи. Не встигла закінчитися благодійна акція для багатодітних сімей міста, що проходила під патронатом Партії Регіонів, як протягом серпня триватиме друга – по наданню допомоги дітям-сиротам.
     Метою проведення першого масового заходу, що отримав назву “Багатодітна родина – майбутнє України”, стало бажання привернути увагу громадськості до проблем багатодітних родин (їх у місті понад 320), надати їм адресну допомогу. В рамках акції у Вінниці відбувся концерт за участю заслужених артистів України, 965 дітей отримали від Партії Регіонів шкільні набори з логотипом партії та написом “Партія регіонів – дітям Вінниччини”. Багатодітні сім”ї отримали також набори постільної білизни.
    Голова міської спілки багатодітних сімей Зоя Тарахтій з вдячністю наголосила, що вперше на проблеми, які турбують такі родини, відгукнулися впливові політичні сили. І допомогли не словами чи обіцянками, а конкретними справами.
    Наступна акція присвячена 10-й річниці незалежності України. Вона проходить за сприяння Партії Регіонів та концерну “Укртраст”, автобуси якого безкоштовно перевозитимуть жителів міста за шістьма маршрутами. У кожній машині встановлено скриньку, куди всі небайдужі до проблем дітей-сиріт зможуть зробити посильні внески. Усі отримані таким чином кошти буде використано для задоволення першочергових потреб дітлахів.


25 августа 2001, 12:31.Автор: Курьер КурьерычПросмотров: 511Региональная хроника
Оценка статьи: +0 Нра! :)НЕ нра! :( -0
comments powered by Disqus