Курьер - всеукраинская интернет-газета
Курьер Курьерыч19 июля 2002, 11:32.Прорыв в завтра

У сонячній системі відкрито міжпланетне “швидкісне шосе”


     Один з підрозділів американського космічного агентства NASA - Jet Propulsіon - запропонував революційно новий спосіб освоєння космосу. Ведучий інженер цього бюро - Мартін Ло - створив мережу міжпланетних `швидкісних шосе`, що дозволять зробити космічні подорожі більш швидкими, дешевими і простими для здійснення.
     Міжпланетне `швидкісне шосе` Сонячної системи становить умовну мережу космічних вітрових тунелів і коридорів, що проходять між усіма планетами нашої системи.
     Кожна планета і її супутник мають п`ять положень на своїй орбіті, які називають лагранжевими точками, де сили тяжіння космічних тіл однакові. У таких точках космічний корабель може рухатися орбітою, використовуючи при цьому мінімум пального.
     Визначивши всі лагранжеві точки нашої планетарної системи, один з інженерів NASA створив карту `міжпланетного хай-вея`. Рухаючись маршрутом, створеним на основі цієї карти, корабель може заощадити величезну кількість пального, що дозволить здійснити довгі і далекі космічні місії.
     Фахівці NASA також сподіваються побудувати в майбутньому в цих точках спеціальні `стоянки` і доки для космічних кораблів.
     Розробник карти `космічних доріг` заявив на сайті NASA: `Наш метод дозволить здійснити за день ту місію, на яку звичайно витрачається не менше восьми тижнів`, - передає його слова Ananova.


19 июля 2002, 11:32.Автор: Курьер КурьерычПросмотров: 826Прорыв в завтра
Оценка статьи: +0 Нра! :)НЕ нра! :( -0
comments powered by Disqus