Курьер - всеукраинская интернет-газета
Курьер Курьерыч13 июля 2001, 14:48.Прорыв в завтра

Російські вчені зробили сенсаційні відкриття, що змінять світ


     Російські вчені заявили, що зробили ряд фундаментальних відкриттів, здатних зробити революцію в промисловості й енергетиці й, по суті справи, радикально змінити навколишній світ. Реалізація цих відкриттів, можливо, дозволить у майбутньому цілком відмовитися від традиційних способів одержання енергії, створити зовсім нові матеріали і технології і навіть будувати так звані літальні апарати `безопорного переміщення` на кшталт НЛО.
    
     Про сенсаційну і навіть фантастичну на перший погляд серію із семи таких відкриттів розповів в ексклюзивному інтерв`ю РИА `Новости` керівник групи авторів академік Російської академії природничих наук, лауреат Ленінської й Державної премій, доктор технічних наук, професор Валеріан Соболєв.
     Як сказав академік, експериментально відкрито особливий електрохімічний процес (учені дали йому назву - `процес збідніння`), у якому продуктом є високотемпературні матеріали в новому стані. У результаті відкрито: новий стан речовини; новий клас матеріалів; нове джерело енергії; новий метод генерації холодної плазми і на його основі - новий надпровідник; експериментально відкрито магнітний заряд.
     За словами вченого, ці відкриття дозволяють створити цілу серію винаходів.
     Зокрема, як наголосив Валеріан Соболєв, завдяки відкриттю нових джерел енергії будуть розроблятися прилади - джерела струму побутового й промислового призначення. Вони зможуть працювати невпинно, роблячи електричну енергію без використання жодних видів палива і забруднення навколишнього середовища. Це дозволить відмовитися від традиційних, дорогих енергоносіїв - ядерного палива, газу, нафтопродуктів і кам`яного вугілля.
     На основі `процесу збідніння` будуть розроблені новітні технології одержання легких, надміцних стійких до високих температур матеріалів, що можуть бути широко застосовані в авто-, авіа-, ракето- й машинобудуванні, у будівництві й інших областях. Вони здатні замінити метали й інші конструкційні матеріали. З`являться принципово нові способи переробки нафти й обробки матеріалів, додав академік.
     `Відкритий нами новий стан речовини має нестехіометричний склад - як деякі метеорити, що дотепер вважалися загадкою природи. Виготовити такий склад з а земних умов вважалося немислимим`, - сказав Соболєв.
     Він підкреслив, що відкриття нового надпровідника дозволяє створити літальні апарати з `безопорним переміщенням` у просторі на кшталт так званих `НЛО`.
     Як повідомив академік, очолювана їм група вчених 19 червня направила на ім`я президента Росії лист, у якому поінформувала про свої відкриття.


13 июля 2001, 14:48.Автор: Курьер КурьерычПросмотров: 1037Прорыв в завтра
Оценка статьи: +0 Нра! :)НЕ нра! :( -0
comments powered by Disqus