Курьер - всеукраинская интернет-газета
Самполит18 марта 2010, 01:37.Приднепровье: Выборы

У Дніпропетровську висувають кота у мери

Середа, 17 березня, 19:29

 

Його посвідчення - вуса, лапи та хвіст. У Дніпропетровську висунули незвичайного кандидата на посаду міського голови. Це рудий кіт, власники якого переконані що кращого мера місту не знайти!

 

Молодий, сповнений сил, із характером, і головне - абсолютно байдужий до грошей.

 

Знайомтеся - кіт Киса. Новий перспективний кандидат у великі політики! Непідкупний та неупереджений! Ідея висунути свого кота у мери спала його господині на думку несподівано.

 

Ольга Медведєва, прес-секретар кандидата у мери Дніпропетровська кота Киси: “Я ехала в маршрутке, смотрела на лица кандидатов с бигбордов. Приехала домой, посмотрела на мордочку своего кота и поняла, что смотреть на нее мне приятнее. Предложила Кисе баллотироваться в меры. Он промурчал и согласился”.

 

Кіт Киса - не самовисуванець. У нього вже є власна партія. “МЯУ” - розшифровується, як могутня та яскрава Україна.

 

А ще як і в інших кандидатів свій штаб, прес-секретар та агітаційні плакати.

 

Щоб не відставати від сучасності, кіт Киса навіть веде два блоги в Інтернеті. І вже має неабияку підтримку городян.

 

Ольга Медведєва, прес-секретар кандидата у мери Дніпропетровська кота Киси: “Нас уже поддержали и собачники, и хомячники, и табачники − словом, все, кто любит животных и не очень любит политику”.

 

Програма чотирилапого кандидата - чесна та прозора. Найбільше уваги, зрозуміло, захисту тварин. І ніякої дискримінації - кіт Киса у разі перемоги опікуватиметься і потребами людей. У штабі переконані, суспільство дозріло для нових політичних облич!

 

Геннадій Гребницький, керівник передвиборного штабу кандидата в мери кота Киси: “Вы считаете, что кот Киса странный кандидат? Но в Киеве же победил Черновецкий”.

 

Кіт Киса ще не виходив у народ. Зараз у штабі працюють над іміджем кандидата. Хочуть зробити так, щоб руда пухнаста морда наповал вражала електорат.

 

 

Репортер, «Новий канал»18 марта 2010, 01:37.Автор: СамполитПросмотров: 1527Приднепровье: Выборы
Оценка статьи: +1 Нра! :)НЕ нра! :( -0
comments powered by Disqus