Курьер - всеукраинская интернет-газета
Елена Яковлева30 ноября 2009, 21:57.Приднепровье: Выборы

Днепропетровская «Свобода» обиделась на милицию…

…за то, что милиционеры не разрешили «свободным» мальчикам похабить краской памятник в Днепропетровске


Вообще, ВОО «Свобода» - очень интересная организация, которая проповедует совершенно разные стандарты морали - «для себя» и «для всех остальных». Почему-то им кажется абсолютно нормальным то, что активист организации может разрисовать краской не нравящийся им памятник. А вот когда хулигана за акт хулиганства задерживает милиция, «свободянам» это активно не нравится, и они начинают хныкать как обиженные дети. И называют хулиганство «патриотическим актом», хулигана – «патриотом», а тех, кто убирает – «холуями». Вот такое своеобразное понимание патриотизма – гадить на памятниках.


Читайте сами сообщение пресс-службы «Свободы»:


Дніпропетровська „Свобода” відстояла свого побратима у міліціянтів, захищаючих катів української нації

28 листопада у Дніпропетровську за виконання Указу Президента України було затримано українського націоналіста, члена громадської організації „Люстрація” Анатолія Кулінича.

Після траурної панахиди в пам’ять невинно загиблих українців від Голодомору 1932-1933 рр, Анатолій Кулінич червоною фарбою вказав на постаменті з вбивцею мільйонів українців Пєтровським, що це - є „КАТ”. Але одразу після цього до українського патріота підбігли троє осіб у міліцейській формі, вдягнули на Анатолія наручники та відвезли його до Кіровського райвідділу міліції м. Дніпропетровська.

Як з’ясувалось у райвідділу, свідчити проти геройського вчинку українця добровільно викликались представники одної з місцевих козацьких організацій. Як ці козачки пояснили представникам ВО „Свобода”: „моральний аспект – це одне, але у них є певна домовленість з міліціянтами, і поки пам’ятник Пєтровському стоїть – вони будуть добросовісно його охороняти”.

Але ще більше вражає нахабство міліціянтів Кіровського райвідділу міліції м. Дніпропетровська, які не просто хамили, а й демонстративно відмовлялись спілкуватись державною мовою. Зокрема, майор міліції Куцевол В.М, мабуть, звикши до безкарності, дослівно заявив: „Єслі ви нє панімаєтє рускаго язика – учітє вєлікій і магучій рускій язик ілі бєрітє сєбє пєрєводчіка!”, пояснивши своє хамство тим, що він завжди веде слідство тільки російською.

Протримавши у Кіровському райвідділу Анатолія Кулінича більше години, українця відпустили, зазначивши, що остаточно рішення буде прийнято в понеділок.

Втім, як з’ясувалось, українського націоналіста заховали до райвідділу спеціально для того, щоб стерти правдивий напис, який він зробив. Адже менше, ніж півтори години знадобилося холуям, щоб вилизати до блиску постамент ката української нації, злочинця, яким ніколи не буде прощення та місця на нашій українській своїй Богом даній землі!

Дніпропетровська обласна організація ВО „Свобода” заявляє, що ніколи не дозволить прокремлівським холуям продовжувати знущатись над українцями та принижувати їх!

Катам та злодіям – не буде місця на українській землі!


P.S. Разом з громадською організацією „Люстрація” Дніпропетровська обласна організація ВО „Свобода” склала скаргу до Генеральної прокуратури України та Прокуратури Дніпропетровської області, щодо блюзнірського порушення ст. 10 Конституції України та ст. 17 Закону „Про мови в Українській РСР” майором Кіровського районного відділу міліції м. Дніпропетровська Куцеволом В.М.(А может на майора Куцевола в ООН написать жалобу? Пусть знает, как хулиганов задерживать!)

источник30 ноября 2009, 21:57.Автор: Елена ЯковлеваПросмотров: 1221Приднепровье: Выборы
Оценка статьи: +2 Нра! :)НЕ нра! :( -0
comments powered by Disqus