Курьер - всеукраинская интернет-газета
Курьер Курьерыч02 ноября 2002, 12:26.Политика и политики

В. ющенко: „держава – не найкращий бізнесмен


     Коментуючи позицію блоку `Наша Україна` стосовно приватизації, Віктор Ющенко сказав, що концептуальним є те, що `держава - не найкращий бізнесмен`. Він вважає, що корупція процвітає там, де є державне майно чи державні фінанси. На думку лідера парламентської фракції `Наша Україна`, однією з ключових проблем української економіки залишається проблема власності.
     Віктор Ющенко відзначив, що три роки тому його уряд проводив інвентаризацію участі держави в тих чи інших структурах і було виявлено 8 тис. підприємств, у яких держава мала частину власності. За його словами, він тоді здивувався, що пакет державних акцій складав від 2% до 10%. Віктор Ющенко впевнений, що така політика межує з корупцією, передає LІGA Online.
     Крім того, лідер `Нашої України` вважає, що жоден серйозний інвестор не захоче купувати невеликий пакет акцій, підкресливши, що `вся велика приватизація йшла шляхом продажу невеликих пакетів`. За його словами, це робилося для того, щоб `не допустити серйозних інвесторів`.
     `На українські підприємства повинен прийти профільний стратегічний інвестор. Це ключова проблема ефективної приватизації`, - підкреслив Віктор Ющенко.


02 ноября 2002, 12:26.Автор: Курьер КурьерычПросмотров: 517Политика и политики
Оценка статьи: +0 Нра! :)НЕ нра! :( -0
comments powered by Disqus