Курьер - всеукраинская интернет-газета
Курьер Курьерыч31 октября 2002, 18:12.Политика и политики

В.ющенко: „демократична більшість буде сформована в листопаді”


     Лідер блоку `Наша Україна` Віктор Ющенко прогнозує створення демократичної більшості у Верховній Раді до початку третьої декади листопада. Як передають “Українські Новини” , він упевнений, що останні переговори з формування стабільної більшості дають підстави для такого твердження. Упевненість у швидкому розширенні складу більшості висловив і спікер парламенту Володимир Литвин.
     `Можливо зараз у нас є найбільший шанс до початку третьої декади листопада сформувати демократичну більшість в українському парламенті`, - заявив Віктор Ющенко в інтерв`ю журналістам.
     `Характер переговорів, які пройшли протягом останніх днів дають мені підставу говорити, що після чергових кризових моментів у парламенті ми знову виходимо на взаєморозуміння зі здоровими силами щодо формування більшості`, - підкреслив лідер `Нашої України`.
     За словами Віктора Ющенка, переговори велися з фракціями `Трудової України` і Партії промисловців і підприємців України, Народно-демократичної партії і фракцією `Регіони України`, а також з іншими політичними силами.
     `Останні два тижні засвідчили всю декоративність, що виходила з Адміністрації Президента у формуванні такої штучної більшості`, - заявив Ющенко.
     Разом з тим, голова Верховної Ради Володимир Литвин упевнений, що більшість Верховної Ради буде розширюватися.
     `Думаю, існуюча більшість буде рости, адже її приріст буде підвищувати шанси парламенту на ефективну роботу`, - сказав Володимир Литвин в інтерв`ю газеті `День`.
     `Однак переговори про розширення коаліції повинні вестися без яких-небудь попередніх умов`, - відзначив спікер, додавши, що `потрібно виходити з того, що в парламенті немає переможців і переможених: хто сюди пройшов на виборах, той уже є переможцем`.


31 октября 2002, 18:12.Автор: Курьер КурьерычПросмотров: 487Политика и политики
Оценка статьи: +0 Нра! :)НЕ нра! :( -0
comments powered by Disqus