Курьер - всеукраинская интернет-газета
Курьер Курьерыч21 июля 2004, 20:14.Политика и политики

Почалась кампанія по збиранню підписів виборців


     На Дніпропетровщині почалась кампанія по збиранню підписів виборців на підтримку кандидата на посаду Президента України Віктора Януковича. Серед жителів обласного центру, які першими виявили бажання підтримати кандидатуру нинішнього Прем`єр-міністра України - керівники області, депутати місцевих рад, відомі вчені, ветерани, молодь, лідери обласних організацій партій центристського напрямку. Вони власноручно зробили записи у підписному листі та поставили свої підписи.
     Голова обласного виборчого штабу кандидата на пост Президента України Віктора Януковича академік НАН України Геннадій Півняк, коментуючи для прес-служби обласної організації Партії регіонів цю подію, зазначив: «...Віктор Янукович - це особистість, це продовження курсу реформ, початих нинішнім Президентом України Леонідом Кучмою, курсу на прогресивний та інноваційний розвиток економіки. Все це гарантовано буде продовжено Віктором Януковичем. Я особисто знаю його як людину справи, як людину відповідальну. Ми впевнені, що Дніпропетровщина і підтримає його як єдиного кандидата від політичного блоку центристських партій та громадських організацій України».
     Геннадій Півняк також повідомив, що збиранням підписів і на підтримку В.Януковича в області займатимуться понад 300 підписних пунктів та кілька тисяч збирачів підписів, які працюватимуть за місцем проживання виборців. «Це добровільна акція, - підкреслив керівник обласного виборчого штабу, - під час якої буде роз`яснюватись також програма нашого кандидата, яка пропонує реальні шляхи прогресивного розвитку України”.
     Загалом у період кампанії на підтримку Віктора Януковича на Дніпропетровщині передбачається зібрати близько одного мільйона підписів виборців.
    
     Андрій Цурканов,
     керівник прес-служби ДОВ Партії регіонів
    
     фото автора


21 июля 2004, 20:14.Автор: Курьер КурьерычПросмотров: 1096Политика и политики
Оценка статьи: +0 Нра! :)НЕ нра! :( -0
comments powered by Disqus