“опозиція” встигає судитися з пресою 8 травня 2001 року о 11.30 у суді Радянського району міста Києва відбудеться судове засідання за позовом політичної партії “Батьківщина” до пропрезидентської газети “Факти”. Публікація “Фактів” про те, що молоді українці називають розміри гонорарів за участь у антипрезидентських акціях протесту викликала типову для олігархічних партій реакцію – позов до суду на суму у півтора мільйона гривень.
Минуле засідання суду, що відбулося 24 квітня 2001 року було досить цікавим. Представник начебто правоцентристської “Батьківщини” не міг під час судового засідання спілкуватися українською мовою та звернувся до судді Морозова з клопотанням про дозвіл спілкуватися російською. Також не було доведено у чому полягала втрата публічної цнотливості для партії екс – арештантки Лукьянівського СІЗО.
Свідком у справі виступив лідер Всеукраїнського молодіжного об’єднання “Молодь – надія України” Вадим Гладчук, який підтвердив факт оприлюднення молодіжною організацією у “Молодіжних Хроніках” розцінок за участь у акціях організованих партією “Батьківщина”. Вадим назвав також прізвища головних касирів від “Батьківщини”, що роздавали гроші учасникам політичних шоу. За його словами “Батьківщина” мабуть таким чином бореться з безробіттям та намагається створити додаткові робочі місця.
На наступному судовому засіданні представників партії Юлії Тимошенко чекатиме приємна несподіванка. Члени ВМО “Молодь – надії України” вручать їм “набір українського політика “Добазарілись”. У комплект входить дві чашки, на яких намальовані імена Леонід та Юлія, а також пакунок чаю. Існує політична легенда: у минулому столітті одна яра опозиціонерка, яка постійно твердила про імпічмент Президента та очолювала “тіньовий опозиційний уряд” потрапила до реального Кабміну на посаду віце – прем’єра після кількагодинного чаювання з господарем Банкової. Мораль цієї байки наступна: може Юлія піде до Льоні та домовиться (досвід вже є)… Українці втомилися від революціонерів – невдах та кількамісячного телесеріалу у вітчизняних новинах “Багаті з ЄЕСУ теж плачуть”…
У САН САНИЧА ОМЕЛЬЧЕНКА Є СПАДКОЄМЕЦЬ – МИКОЛА ТОМЕНКО
Молодіжний столичний міськвиборчком 5 травня 2001 року у Києві провів акцію “Вибори під квітучими каштанами”. Опитування, що моделює виборчий процес тривало три години. Киянам пропонувалося обрати найкращого з десяти можливих претендентів на крісло Київського міського голови на березневих виборах у 2002 році.
Цікаво, що у останній день березня (саме тоді минулого разу проводились вибори на Хрещатику по кандидатам у мери столиці) у бюлетені не було включено прізвище полковника запасу Омельченко О.О. Результати цього опитування розміщенні у Інтернеті на сайті http://come.to/vmo. Цього разу молодіжна столична міська виборча комісія, до складу якої входять представники трьох молодіжних організацій, не включила до бюлетенів Григорія Суркіса. За словами голови молодіжного міськвиборчкому Олександра Осики, ще не відомо хто насправді братиме участь у виборах у 2002 році. “Олександр Омельченко може стати прем’єр - міністром України, тоді шлях назад до столиці буде для нього важким випробуванням. Кияни можуть не пробачити Сан Саничу гру у “велику політику” на печерських пагорбах. А Григорій Суркіс, не виключено, у 2002 році облишить спроби завоювати “київський престол” та подасться за партійним списком СДПУ(о) у депутати до Верховної Ради. Молодіжна виборча комісія навмисне моделює різні політичні ситуації для того, щоб прогнозувати результати різних політичних пасьянсів”.
Голоси виборців після підрахунку голосів, що відбувся о 16.00 розподілилися наступним чином (за здобутими місцями та у порядку найбільшої кількості голосів):
1. Олександр Омельченко висунутий зборами виборців 63,5 відсотка
2. Микола Томенко висунутий ПРП 11,5 відсотків
3. Вадим Гладчук висунутий МО “Молодь – надія Україна” 6,7 відсотка
4. Олександр Чорноволенко (висунутий НРУ) та Іван Салій (висунутий зборами виборців) отримали по 4,8 відсотка
5. Леонід Косаківський (висунутий партією “Батьківщина”) та Валерій Бабич (висунутий зборами виборців) отримали по 3,9 відсотка
6. Михайло Бродський висунутий партією “Яблуко” 0,9 відсотка
Андрій Деркач (висунутий партією “Центр”) та Анатолій Толстоухов (висунутий НДП) не здобули й жодного голосу.
За даними оприлюдненими головою молодіжного міськвиборчкому до виборів було підготовлено 500 бюлетенів. Не підтримало жодного кандидата семеро мешканців столиці, 153 киянина отримало бюлетені для голосування та зробили свій вибір. Нагадаємо, молодіжна Київська міська виборча комісія має намір регулярно – щомісяця проводити опитування, яке моделює виборчий процес з метою дослідження справжніх рейтингів популярності шукачів столичного престолу на другому поверсі Хрещатику, 36.
ВСЕУКРАЇНСЬКЕ МОЛОДІЖНЕ ОБ’ЄДНАННЯ
«МОЛОДЬ - НАДІЯ УКРАЇНИ» |
|