Курьер - всеукраинская интернет-газета
Курьер Курьерыч01 июля 2004, 17:35.Политика и политики

Дніпропетровщина відверто не сприйняла політвізит ющенка


     В День молоді лідер блоку «Наша Україна» Віктор Ющенко здійснив одноденну поїздку до Дніпропетровської області, побувавши спочатку в Кривому Розі, потім у Дніпропетровську.
     У місті гірників і металургів біля Будинку культури Центрального гірничо-збагачувального комбінату відбувся мітинг, на якому бос «Нашої України» деколи мав безпорадний вигляд. Справа в тому, що, згідно з прогнозом «нашоукраїнців», очікувалося, що сюди зійдуться тисячі і тисячі криворіжців, які одностайно підтримають їхнього кандидата в президенти.
     Однак оптимістичні бажання не справдилися: на мітинг зібралася незначна кількість людей, до того ж, дві третини з них складали представники партій «Регіони України» та СДПУ(о), які на противагу «нашоукраїнцям» і мали власну точку зору щодо майбутнього свого міста, Придніпровського регіону і України в цілому.
     Свою промову лідер «Нашої України» виголошував без найменшого натхнення: слухати фактично було нікому.
     Представникам центристських партій, які виявили бажання виступити, організатори мітингу слова не надали.
     Не було озвучено й жодної записки, що надходили від інших учасників мітингу.
     Склалось враження, що його організатори, ратуючи за свободу слова і демократію, на практиці грубо нехтують цими поняттями.
     Все ж, прибулим до Кривого Рогу журналістам довелося почути думки криворіжців - зокрема, гірників, металургів, учителів, науковців, підприємців, інших представників 700-тисячного міста.
     Всі вони співзвучні в одному: нині Україна, як і весь Дніпропетровський регіон, на піднесенні, а значить, країні й області у вирішенні найскладніших проблем і питань потрібні стабільність, стабільність і ще раз стабільність.
     Щодо Ющенка, то тут також спостерігалася одностайність: лідер «Нашої України», на думку опитаних, не та людина, якій можна довірити долю держави.
     Ще складнішою виявилася поїздка лідера «Нашої України» до Дніпропетровська.
     У парку імені Шевченка на зустріч з ним прийшло трохи більше тридцяти чоловік. Коли до них намагались пробитись крізь заслон численних охоронців троє представників „Союзу молоді регіонів України”, щоб задати Ющенку кілька наболілих запитань, вони були зустрінуті кулаками охоронців.
     Не більше трьох десятків прихильників «Нашої України», здебільшого пенсійного віку було і на зустрічі біля театру опери та балету. Але площа перед театром була заповнена вщент. Щоб виявити своє справжнє ставлення до Ющенка і К° прийшло більше півтори тисячі дніпропетровців, основна масу з яких - представники партій «Регіони України», СДПУ(о), Трудової України, НДП та Народної аграрної партії України. Вони прийшли сюди з парку імені Глоби де за годину до цього проводили свій мітинг, присвячений Дню Конституції України.
     Промови Ющенка біля театру опери та балету фактично не відбулося, бо його відверто засвистала молодь, яка традиційно приходить до головного фонтана міста на відпочинок, а в цей вечір у День молоді - тут її було значно більше ніж завжди.
     «Ющенко, геть! Ми в свій день прийшли відпочивати, а не слухати політагітки!» - таким був загальний настрій дніпропетровських студентів і молоді.
     Освистаний присутніми, Ющенко разом з кількома народними депутатами України поспішно покинув площу. Фактично це була втеча політика від тих, на кого він так покладає свої надії. Марно!
     Дніпропетровщина відверто не сприйняла політвізит лідера «Нашої України». Люди не відгукнулися на запрошення: Ющенко їм нецікавий. І це при тому, що про цей приїзд заздалегідь повідомили найвпливовіші засоби масової інформації.
     Принагідно наґадаємо: це вже другий політичний провал Ющенка у Дніпропетровську.
     У нього не відбулося належного спілкування з дніпропетровцями минулої осені, не відбулося й нині.
     І не випадково: число прихильників Віктора Ющенка на Придніпров`ї вимірюється надто обмеженою кількістю людей.
     Політвізит Віктора Ющенка на Дніпропетровщину не став резонансним серед мешканців міст, де він побував. Саме тому, щоб утретє за один день не терпіти невдачу, Ющенко відмовився від поїздки до Дніпродзержинська - вистачило Кривого Рогу і Дніпропетровська.
    
     Прес-служба
     Дніпропетровського обласного відділення ПР


01 июля 2004, 17:35.Автор: Курьер КурьерычПросмотров: 1082Политика и политики
Оценка статьи: +0 Нра! :)НЕ нра! :( -0
comments powered by Disqus