Курьер - всеукраинская интернет-газета
Курьер Курьерыч25 октября 2002, 17:12.Политика и политики

Більшість запропонувала 4 кандидатури на посаду прем’єра


     Представники парламентської більшості у Верховній Раді запропонували Президенту Леоніду Кучмі 4 кандидатури на посаду прем`єр-міністра, передають “Українські Новини” . Про це повідомив постійний представник Президента в парламенті Олександр Задорожній, відмовившись при цьому назвати прізвища кандидатів з посиланням на досягнуту домовленість про їхнє нерозголошення. Разом з тим, у сесійному залі сьогодні, 25 жовтня, обговорювалися чотири конкретні кандидатури на посаду глави уряду.
     Серед винесених на обговорення кандидатур - глава Державної податкової адміністрації України Микола Азаров, голова державної адміністрації Донецької області Віктор Янукович, віце-прем`єр-міністр України Олег Дубина і нинішній прем`єр-міністр Анатолій Кінах.
     `Президенту подано 4 кандидатури і Президент буде визначатися`, - заявив Олександр Задорожній.
     У той же час, він припустив, що Президент може або сам визначитися з кандидатурою на посаду прем`єр-міністра, або попросити парламентську більшість зробити це.
    
    
     Нагадаємо, що Президент Леонід Кучма запропонував Верховній Раді провести позачергове пленарне засідання до 21 листопада, на якому буде обговорюватися або питання відповідальності уряду, після чого він буде відправлений у відставку, або до 21 листопада Президент відправить уряд у відставку своїм Указом.
     Як повідомляв Кореспондент.net, у понеділок, 21 жовтня, відбулася тригодинна зустріч представників більшості у Верховній Раді з Президентом Леонідом Кучмою і прем`єр-міністром Анатолієм Кінахом, де обговорювалися проблеми, які стоять перед парламентом і урядом.
     За словами народного депутата Дмитра Табачника, під час зустрічі Леонід Кучма підтвердив свою готовність надати більшості, у разі її ефективної роботи, повноваження з формування уряду і з визначення кандидатури прем`єр-міністра України.


25 октября 2002, 17:12.Автор: Курьер КурьерычПросмотров: 519Политика и политики
Оценка статьи: +0 Нра! :)НЕ нра! :( -0
comments powered by Disqus