Курьер - всеукраинская интернет-газета
ivanoff10 декабря 2010, 19:54.Кино

Комедія чи фільм жаху: що обрати?

Комедія чи фільм жаху: що обрати?

Кожен місяць на екранах кінотеатрів з’являються нові кінофільми. Люди, прагнучи отримати нові емоції, йдуть на перегляд стрічок вітчизняного та закордонного виробництва. Кольорова афіша привертає увагу глядачів та закликає їх до перегляду фільмів. Напевно, кожен має свій улюблений жанр в кіно. Отож, на перегляд фільмів жахів та на комедії збирається найбільша аудиторія в кінотеатрі. Спробуємо визначити, чому найпопулярнішими є ці два стилі.
Комедія – це жанр фільму, який ставить собі за ціль розсмішити глядачів та покращити їм настрій. Комедія зародилася ще задовго до появи кіноіндустрії. Саме смішні стрічки одними з перших з’явилися на екранах. Символом комедійних фільмів був і залишається актор Чарлі Чаплін. В розвиток німого кіно ця людина фігурувала в кожному фільмі. Усі з захватом спостерігали за невдачами його героя та щиро сміялися. Взагалі люди завжди гарно сприймали гумор. Варто тільки продумати цікавий сюжет, а актору реалістично зіграти свою роль, і успіх кінострічці забезпечений. Українська афіша завжди наповнена анонсами цікавих на смішних стрічок. На них завжди буде попит. Особливу увагу можна приділити комедіям для малюків, тобто мультикам. Дітлахи з задоволенням йдуть на сеанс перегляду стрічки. Але і дорослі йдуть не з меншим бажанням. Звичайно прикро, що мультфільми в наших кінотеатрах показують зазвичай іноземного походження. Бо дуже хочеться, щоб наші малюки зростали на вітчизняних стрічках, де не панує жорстокість, як у Голлівудських фільмах. За що ж глядачі полюбляють комедійні стрічки? Напевно за їхню здатність підіймати настрій. Не існує людини, яка б була байдужою до гумору на екрані. Ще в комедіях немає сцен насилля та вбивства, якими насичені бойовики та трилери. Отже, якщо Ви хочете гарно провести день, беріть з собою гарну компанію, та відправляйтеся на перегляд комедійної стрічки.
На противагу комедії стає жанр фільмів жахів. Без цих фільмів не обходиться жоден молодіжний захід. Адже саме молодь найбільше полюбляє полоскотати собі нерви. Фільм жахів – це особливий жанр фільму, який покликаний налякати та вселити в людину почуття страху. Під час перегляду даного стилю, ми час від часу відчуваємо приплив адреналіну. Напевно саме цей ефект і притягує охочих подивитися страшний фільм. Ще в 1980-х роках почали з’являтися перші жахи. Уже тоді люди захотіли змусити себе боятися. Примітивні монстри та вовкулаки лякали глядачів під час перегляду стрічки. Через деякий час afisha почала поповнюватися новими фільмами. Кінорежисери зрозумівши, що такі фільми користуються попитом, почали конвеєрне виробництво фільмів жахів. Люди боялися, але цікавість перемагала, і вони йшли на перегляд нових фільмів. У наші дні не всі люди полюбляють цей жанр фільму. Є також думка, що саме кіножахи викликають у людей розлади психіки. А у тих осіб у яких вона дуже слабка, взагалі рекомендують утримуватися від перегляду. Тому вагітним, дітям та людям похилого віку забороняються такі сеанси. Фільми жахів провокують у таких глядачів загострення хвороб та можуть уразити психіку.10 декабря 2010, 19:54.Автор: ivanoffПросмотров: 2338Кино
Оценка статьи: +0 Нра! :)НЕ нра! :( -0
comments powered by Disqus