Курьер - всеукраинская интернет-газета
Курьер Курьерыч30 сентября 2002, 11:55.Глобальные новости

Сша оцінили бюджетну політику україни


     У Вашингтоні делегація України на чолі з віце-прем`єр-міністром Василем Роговим провела зустрічі з представниками Міністерства фінансів США, а також взяла участь у роботі пленарного засідання Щорічних зборів МВФ і Всесвітнього банку.
     Як повідомиляє `Оглядач` на зустрічі з заступником міністра фінансів США по міжнародних справах Дж.Тейлором обговорювалися концептуальні підходи до реформування української економіки, зокрема механізми забезпечення виконання бюджету 2002 р., принципи формування бюджету наступного року, а також основні напрямки впровадження структурних реформ. Американська сторона дала позитивну оцінку результатам, досягнутим нашою країною протягом останнього часу, і економічній політиці українського уряду.
     Під час переговорів із другим заступником міністра фінансів США Н.Лі обговорювалися ключові аспекти бюджетної політики Уряду України, ситуації з підготовкою законодавства в сфері боротьби з відмиванням грошей і реформуванням податкового законодавства. З боку США підкреслювалася важливість якнайшвидшого прийняття Україною закону про запобігання і протидію легалізації (відмиванню) доходів, отриманих злочинним шляхом, а також досягнення прогресу в підготовці і прийнятті нового Податкового кодексу.
     У рамках візиту відбулися також зустрічі першого заступника державного секретаря міністерства економіки і з питань європейської інтеграції України І.Шумила з Директором департаменту Центральної і Східної Європи Міжнародної фінансової корпорації Е.Нассімом, а також голови Укрексимбанку А.Сорокіна з керівництвом Дрезднер Банку.


30 сентября 2002, 11:55.Автор: Курьер КурьерычПросмотров: 577Глобальные новости
Оценка статьи: +0 Нра! :)НЕ нра! :( -0
comments powered by Disqus