Курьер - всеукраинская интернет-газета
Курьер Курьерыч04 ноября 2002, 17:54.Фигуранты бизнеса

„альянс” – правовий захисник підприємств


     Виповнилось три роки, як у правовому полі Дніпропетровщини з’явилась нова юридична структура під назвою „Альянс”. За цей невеликий час ця правова корпорація стала найкрупнішою в Україні серед тих, що здійснюють юридичний захист підприємств. У її складі сьогодні працюють понад 70 висококваліфікованих юристів, економістів та інших спеціалістів. Їх зусиллями на рахунку „Альянсу” майже тисяча судових справ, що закінчились на користь підприємств-клієнтів корпорації.
     В перший день листопада громадськість міста на області відзначила триріччя „Альянсу” у його новому офісі, що з’явився на вулиці Богдана Хмельницького, 16 натомість напівзруйнованого часом та безгосподарністю його колишніх хазяїв будинку культури. Оригінальна виразна споруда наочно поліпшила архітектурний вигляд цього куточку Індустріального району Дніпропетровська.
     Гостями корпорації в урочисто вбраному будинку були відомі юристи, правоохоронці, представники державних та підприємницьких структур. Митрополит Дніпропетровський та Павлоградський Іриней освятив офіс та побажав колективу „Альянсу” подальших успіхів в їх повсякденній нелегкій роботі в ім’я закону.
     Теплі слова адресували іменинникам голова Індустріальної райради міста В.Ф. Збаращук, головний редактор обласної народної газети „Зоря” Л.В. Гамольський, генеральний директор криворізької фірми „Укркомплект” Ю.О. Маховський та інші.
     Член-кореспондент Міжнародної Кадрової Академії Юрій Федько за дорученням МКА під оплески присутніх вручив „Альянсу” Диплом про прийняття корпорації колективним членом Академії, а його президенту В.В. Чорному Золоту медаль „За ефективне управління”.
     Вадим Володимирович Чорний охоче відповів на декілька запитань кореспондента www.courier.com.ua .
     - Як виникла ваша юридична фірма?
     - Ідею заснувати багатопрофільну структуру для подання правової допомоги підприємствам підказало саме життя. Починали з невеликого колективу юристів, що працювали на партнерських засадах. Відзначу, що буквально с першого дня від клієнтів не було відбою. Кількість замовлень, що пов’язані з вирішенням господарських суперечок, приватизаційних претензій, консультаціями з комерційних, цивільних, податкових, митних, міжнародних та інших правових питань, свідчила про те, що ця юридична ніша є незаповненою. Авторитету фірми сприяло і те, що ми вигравали велику кількість справ на користь замовників. Отож, з часом були просто вимушені розширити штат і послуг, що надавали клієнтам: з’явилась правова корпорація „Альянс” – союз висококваліфікованих спеціалістів, що роблять одну справу.
     - Які послуги ви надаєте клієнтам?
     - Це допомога при укладанні договорів, контрактів та інших угод, проведення розрахунків по них. Ми представляємо інтереси підприємств у податкових та судових органах не тільки України, але і СНД, Чехії та інших зарубіжних країнах. Також консультуємо тих, що бажають, з питань зовнішньоекономічної діяльності, даємо юридичну оцінку документів, проводимо правовий аналіз господарської діяльності і, хочу це особливо зазначити, допомагаємо у виборі оптимального шляху її поліпшення. Сьогодні у нас діє потужна бухгалтерсько-аудиторська служба, котра допомагає клієнтам розібратися у нетрах податкового законодавства, а також вибрати з урахуванням специфіки діяльності клієнта таку форму організації бізнесу та систему оподаткування, при який він зможе платити податки, що взяті не зі стелі, а реальні і, головне, без порушення законів. Взагалі, перелік наших послуг досить великий. Бажаючи можуть ознайомитись з ними безпосередньо у нашому офісі.
     Сьогодні у електронному реєстрі корпорації сотні клієнтів не тільки із Дніпропетровської області, а також з Києва, Донецька, Запоріжжя та інших міст України. Принцип нашої роботи – орієнтація на замовника будь-якого „калібру”. Наша правова допомога кожному з них – це фундамент для їх подальшого економічного зростання. У корпорації „Альянс” двері відчинені для кожного, хто хоче мати постійний правовий захист. Для цього треба тільки укласти угоду про співробітництво.
    
     Геннадій Цурканов


04 ноября 2002, 17:54.Автор: Курьер КурьерычПросмотров: 1296Фигуранты бизнеса
Оценка статьи: +0 Нра! :)НЕ нра! :( -0
comments powered by Disqus