Курьер - всеукраинская интернет-газета
Курьер Курьерыч24 октября 2002, 18:12.Досье

Помер анатолій євдокименко


     Анатолій Євдокименко (20.01.1942р.) - керівник ансамблю `Червона Рута`, режисер-постановник усіх концертних програм дружини.
     Зранку 23 жовтня на офіційному сайті Софії Ротару з`явилося повідомлення, що у неї зараз найважчий період у житті. Її чоловік, Анатолій Євдокименко, знаходиться при смерті. `Сьогодні, 23 жовтня, Софія Михайлівна перервала гастролі в Німеччині і вилетіла в Київ у лікарню до Анатолія Кириловича`.
     15 серпня цього року Анатолій Євдокименко переніс другий інсульт. Але тоді його вдалося врятувати - у ніч на 16 серпня він був поміщений у відділення реанімації Лівадійської лікарні, де його вивели з кризи.
     Це дійсно велика втрата, адже співачка не раз признавалася в тому, що в особі Анатолія Євдокименко Ротару придбала не тільки надійний сімейний тил, але і мудрого продюсера, без якого навряд чи змогла б так впевнено обходити підводні камені шоу-бізнесу.
     В епоху тотальних розводів у середовищі знаменитостей шлюб Ротару й Євдокименко - промінь світла в темному царстві. Вона називає себе однолюбкою, хоча досі одержує сотні листів із пропозиціями руки і серця.
     У день їхнього весілля, 22 вересня 1968 року, зненацька пішов дощ. Наречена вимокла до нитки, що, утім, не перешкодило їй танцювати до упаду. Відповідно до народних прикмет, союз, обмитий дощем, дуже міцний. Сімейний човен співачки пройшов через усі пороги і вири. Виплила. Самим тяжким іспитом стала хвороба Анатолія Кириловича: кілька років тому, після смерті батька, він зненацька зліг. Лікарі поставили страшний діагноз - рак мозку. Ротару тиждень кричала від розпачу, не знаючи, як допомогти коханій людині. Добре хоч поруч виявилися мудрі люди, які порадили звернутися до західних фахівців. Вердикт німецьких лікарів - інсульт - повернув до життя не тільки Євдокименко, але і Ротару.
     У 1971 році на `Укртелефільмі` режисером Романом Алексєєвим був знятий музичний фільм про ніжну і чисту любов дівчини - горянки і донецького хлопчика. Софія Ротару грала головну роль. Фільм користувався таким великим успіхом, що в цьому ж році Софія одержала запрошення працювати в Чернівецькій філармонії і створити свій ансамбль, назва якого з`явилася сама по собі - `Червона Рута`. Керівником ансамблю став Анатолій Євдокименко. Він же був режисером-постановником усіх концертних програм Ротару. Дебютом `Червоной рути` став виступ у Зоряному містечку у радянських космонавтів. Саме там Софія Ротару й ансамбль `Червона Рута` уперше заявили про себе як про неабияких представників цілого напрямку естрадного мистецтва.
     Анатолій закохався в Софію Ротару `заочно`. Ще служачи в армії в Нижньому Тагілі молодий хлопець з Чернівців - Анатолій Євдокименко, син будівельника і вчительки, у якого теж `одна музика` була в голові: у дитинстві закінчив музичну школу, грав на трубі, мріяв про створення ансамблю. І до них у частину потрапив той самий журнал `Україна` з фотографією красивої дівчини на обкладинці. Він показував фото товаришам по службі: `Подивіться, які дівчата у нас у селах! Представляєте, що в місті робиться?` І прикріпив обкладинку на стіну біля свого ліжка. А потім повернувся додому і почав шукати Софію. Довго шукав, нарешті, знайшов училище, Соніних подруг...


24 октября 2002, 18:12.Автор: Курьер КурьерычПросмотров: 1195Досье
Оценка статьи: +0 Нра! :)НЕ нра! :( -0
comments powered by Disqus