Курьер - всеукраинская интернет-газета
Курьер Курьерыч26 января 2004, 19:12.Афиша

„чуття єдиної родини”


    
     День Соборності на Дніпропетровщині
    
    
     У Дніпропетровську День Соборності місцеві регіонали відзначили мітингом біля пам’ятнику Тарасу Шевченко. Це місце вони обрали тому, що воно символізує торжество ідеї Соборної України. Представники міської парторганізації, студенти і робітники місцевого Союзу молоді регіонів України, активістки громадського об’єднання „Берегиня”, ветерани війни та праці виразили свою підтримку політичній реформі України і урядовому курсу на підвищення добробуту людей.
     На фоні сірого похмурого дня яскраво виділяється прапор Партії регіонів і букети живих квітів в руках. Корзину зимових айстр жовтого та блакитного кольору з буквами ПР у центрі поклали до підніжжя монумента керівники міської та обласної парторганізації. Після цього місцеві регіонали попрямували до театру імені Т.Шевченко, де прийняли участь в урочистих зборах громадськості, присвячених 85-річчю Соборності України.
     З вітальним словом до присутніх від імені керівництва Дніпропетровщини звернувся перший заступник голови облдержадміністрації, голова обласного відділення Партії регіонів Станіслав Сивоконь. Лідер дніпропетровських регіоналів підкреслив, що Соборність України, її єдність – це така ж важлива складова розвитку держави, як і незалежність. Сама ідея єдності панувала в суспільній свідомості українців у продовж століть і бере початок ще за часів Київської Русі. З нетривалого існування об’єднаної Української Народної Республіки сьогодні треба винести багато уроків. Один з них, як зазначив Президент України Леонід Данилович Кучма у Зверненні до українського народу з нагоди Дня Соборності, це невпинний пошук шляхів органічного поєднання інтересів центру і регіонів. Саме ця проблема була надзвичайно тяжкою для УНР і значною мірою визначила її долю.
     Ці слова, що пролунали зі святкової трибуни, були зустрінути оплесками.
    
     Прес-служба Дніпропетровського
     обласного відділення ПР


26 января 2004, 19:12.Автор: Курьер КурьерычПросмотров: 1568Афиша
Оценка статьи: +0 Нра! :)НЕ нра! :( -0
comments powered by Disqus